Otobüs Ya Da Minibüs İle Özdere'ye Ulaşım

İzmir şehir merkezi ile Özdere arasında 63 km’lik bir mesafe bulunuyor. İzmir’den Özdere’ye belediye otobüsü ya da dolmuşla ulaşmak isteyenler için farklı hareket noktaları var.Gaziemir’de bulunan Semt Garajı’ndan düzenli aralıklarla Özdere dolmuşları hareket ediyor. Gaziemir Semt Garajı’ndan hareket eden dolmuşlar Menderes üzerinden Özdere’ye gidiyor. Yolculuk yaklaşık 1 saat sürüyor.İzmir Otogarı ilçe terminalinden kalkan Özdere dolmuşları 2 saate yakın bir sürede Özdere’ye ulaşıyor.Özdere’ye belediye otobüsü ile gitmek isteyenlerin İZBAN Cumaovası Aktarma Merkezi’ne gelmesi gerekiyor. 775 numaralı Özdere-Cumaovası Aktarma Merkezi hattında çalışan ESHOT otobüsleri Menderes, Ahmetbeyli ve Orta Mahalle güzergahını izleyerek Özdere’ye ulaşıyor.

Selçuk ile Özdere arası 35 km, Kuşadası ile Özdere arası ise 43 km. Her iki güzergahta da çalışan minibüsler mevcut.

Seferihisar Özdere arası 37 km ve 778 numaralı Seferihisar-Özdere ESHOT otobüsü ile Seferihisar Özdere arasında ulaşım sağlayabilirsiniz.

Özdere - Cumaovası Aktarma Merkezi (775) Otobüs hareket saatleri.

Özdere - Seferihisar (778) Otobüs hareket saatleri.

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan (ADB) Özdere'ye Ulaşım

Havalimanı ile pansiyonumuz arası 46 km'dir.

İstemeniz halinde Adnan Menderes Havalimanı'ndan pansiyonumuza transferinizi sağlayabiliriz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

YA DA


Havalimanından Özdere'ye ulaşım için 2 farklı seçeneğiniz mevcut;

İZBAN banliyö treni ile Gaziemir Semt Garajı'na gidip Özdere dolmuşlarına binebilirsiniz. İkinci seçeneğiniz İZBAN banliyö treni ile Cumaovası Aktarma Merkezi’ni kullanmak. Cumaovası Aktarma Merkezi'nden 775 numaralı Özdere-Cumaovası Aktarma otobüsüne binebilirsiniz. Her iki durumda da yolculuğunuz 1 saat civarı sürecektir.

Özdere - Menderes (775) Otobüs hareket saatleri.

Ancak lütfen seyahat saatlerinize dikkat edin. İZBAN Adnan Menderes durağı son çıkış saati 00:30, Özdere - Cumaovası son otobüs seferi ise 23:15'tedir.

Hakkımızda

Pansiyonumuzda, şehrin gürültüsü ve hayatın keşmekeşinden uzaklaşacağınız kuş sesleri, ağaçlar ve yeşilliğin şenlendirdiği mekânımız, uygun fiyatlar ve gülen yüzüyle sizi misafir etmeye hazır. Hem dinlenmenin tadını çıkartıp hem de kendinizi evinizde hissedeceksiniz.
Aklımızın ve gönlümüzün bir köşesinde hep insanları mutlu etmek ve bu anlarını paylaşmak, yaşadığı keyif dolu hatıralara bir nebze de olsa ortak olmak, sunacağımız hizmet ve bu anlara değer katmak ve bütün bunları gerçekleştirebileceğimizi hayal etmekteyiz.

Özdere'ye Nasıl Gelirim?

İzmir Adnan Menderes Havalimanı'ndan Ulaşım

Havalimanı ile pansiyonumuz arası 46 km'dir. 
Ulaşım detayları için tıklayınız.

Otobüs Ya Da Minibüs İle Özdere'ye Ulaşım

Özdere;
↪ İzmir merkezden 63km,
↪ Kuşadasından 43km,
↪ Selçuk merkezden 35km uzaklıktadır.
Ulaşım detayları için tıklayınız.

Instagram Galeri